fp-dobrodosli-135

Začetna stran

22.01.2020 ONESNAŽENJE, NESREČE Z NEVARNIMI SNOVMI

Ob 18.09 smo bili preko pozivnikov obveščeni, da so stanovalci v večstanovanjskem objektu vonjali plin. Na kraj intervencije smo izvozili z vozilom 02, kjer smo preverili kletne prostore, kotlovnico in preostale dele objekta. Prostore smo preventivno prezračili, pregledali z eksploziometrom in ChemPro 100i ter preverili hišne jeklenke v kletnih prostorih. Intervencija je bila zaključena ob 19:30.

21.01.2020 PROMETNA NESREČA

Ob 15:24 smo bili preko ReCO obveščeni, da je prišlo do prometne nesreče med osebnim vozilom in peško. Na kraj intervencije smo izvozili z vozilom 04, kjer smo usmerjali promet in pomagali reševalcem NMP Kamnik. Intervencija je bila zaključena ob 15:45.

09.01.2020 TEHNIČNA IN DRUGA POMOČ

Ob 17.10 smo bili obveščeni, da se je dve letni otrok zaklenil v stanovanjsko hišo v Kettejevi ulici. Posredovali smo gasilci PGD Kamnik, ki smo ob prisotnosti policije odprli vrata in omogočili materi dostop do otroka.

06.01.2020 TRAVNIŠKI POŽAR

Ob 17:15 smo bili obveščeni, da je prišlo do travniškega požara v Gradiščah v Tuhinju. Na kraj intervencije smo izvozili z vozilom 07 in 03. Na kraju smo ugotovili, da je zagorela trava v obsegu cca 160 m2 . Požar smo lokalizirali in pogasili. Na kraju so bili prisotni tudi kolegi iz PGD Šmartno v Tuhinju.

01.01.2020 POŽAR SMETNJAKA

Ob 1.09 sta zagorela zabojnika za smeti na Novem trgu pri Šolskem Centru Rudolfa Maistra. Na kraj smo odšli z vozilom 02, kjer smo razvit požar pogasili. En zabojnik je bil popolnoma uničen, drugi delno poškodovan, zagorela pa je tudi cipresa v neposredni bližini. S hitrim posredovanjem smo preprečili razvoj požara.

13.01.2020 PROMETNA NESREČA

Ob 17.56 smo bili obveščeni o prometni nesreči pri Coprnici. Na kraju nesreče smo protinaletno in protipožarno zavarovali kraj nesreče, posuli in preprečili iztekanje nevarnih tekočin, odstranili vozilo s ceste in pomagali avtovleki pri nakladanju vozila. Prav tako smo pomagali reševalcem NMP Kamnik pri oskrbi 2 poškodovanih oseb, katere so odpeljal v UKC Ljubljana. Intervencija je bila za naše društvo zaključena ob 19:45.

07.01.2020 TEHNIČNA IN DRUGA POMOČ

Ob 14:05 smo bili obveščeni, da je na parkirišču pred večstanovanjskim objektom na Klavčičevi razlito motorno olje. Na kraj smo izvozili z vozilom 04, kjer smo sanirali približno 3 m2 razlitega motornega olja. Intervencija je bila zaključena ob 14:40.

05.01.2020 DIMNIŠKI POŽAR

Ob 11:34 je bilo preko 112 javljeno, da v Podlomu gorijo saje v dimniku. Izvozili smo z vozilom 02. Na kraju smo ugotovili, da so zagorele saje v dimiku. Dimnik smo pregledali, umaknili goreča drva, sanirali, očistili ter prebili zamašeno tuljavo. Posredovali so tudi kolegi iz PGD Gozd. Akcija je bila za naše društvo zaključena ob 13:20.

09.01.2020 POŽAR, EKSPLOZIJA

Ob 2.31 smo bili obveščeni, da je v vasi Laze v Tuhinju zagorelo ostrešje stanovanjske hiše. Posredovali smo skupaj s kolegi iz PGD Zgornji Tuhinj. Požar smo pogasili, vendar je ostrešje starejše hiše v celoti zgorelo. Pri gašenju požara se je poškodoval poveljnik PGD Zg. Tuhinj. Reševalci NMP Kamnik so ga odpeljali v UKC Ljubljana. Gasilci PGD Zg. Tuhinj ostajajo na požarni straži. Družina, ki je ostala brez strehe se je preselila v sosednje zasilno bivališče. Na kraju je posredoval tudi dežurni Elektro Ljubljana kateri je odklopil hišo iz električnega omrežja.

«ZačetekPrejšnja12345678910NaslednjaKonec»

Stran 1 od 126