fp-dobrodosli-135

Naziv: PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO KAMNIK
Naslov: LIVARSKA ULICA 1
Kraj: 1241 KAMNIK

Povezava do obrazca za namenitev dela dohodnine:

Namenitev dela dohodnine PGD Kamnik

Povezava do elektronskega obrazca eDavki:

eDavki - elektronska oddaja

Za vašo pomoč se vam iskreno zahvaljujemo!

RAZGLAŠENA VELIKA POŽARNA OGROŽENOST NARAVNEGA OKOLJA !

imagegen

Na podlagi 8. člena Uredbe o varstvu pred požarom v naravnem okolju (Uradni list RS, št. 20/14), Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje z 20. julijem 2022 razglaša veliko požarno ogroženost naravnega okolja na območju celotne države.

Več ...

6.8.2022 Tehnična in druga pomoč

Ob 8.40 so na Rozmanovi ulici v Kamniku, gasilci PGD Kamnik s pomočjo avto lestve iz strehe objekta rešili zagozdeno muco in jo predali presrečni lastnici.

5.8.2022 Požari v komunalnih in drugih zabojnikih

Ob 20.03 je zagorel zabojnika za smeti na Novem trgu pri Šolskem Centru Rudolfa Maistra. Na kraj smo odšli z vozilom 02, kjer smo pogasili goreč smetnjak.

1.8.2022 Požari v nestanovanjskih stavbah

Ob 18.27 je zagorelo ostrešje štale velikosti 40 x 20m. Domači so že pred pred prihodom začeli gasiti požar. Posredovali so gasilci PGD Kamnik, Zgornji Tuhinj, Srednja vas, Šmartno v Tuhinju, Špitalič in Šmarca, ki so pogasili požar, s pomočjo delovnih strojev domačinov iznosili približno 300 m3 suhe trave in gasili travo na deponiji. Zaradi slabe preskrbe s požarno vodo so gasilci s cisternami vozili vodo iz več naselij v Tuhinjski dolini in napolnili domači zbiralnik vode, ker se je zaradi potreb po vodi izpraznil. Živina se v času požar ni nahajala v hlevu, prav tako ni bilo poškodovanih oseb.

6.8.2022 Nesreče v cestnem prometu

Ob 10.07 smo bili obveščeni o padcu kolesarja v Zgornjih Stranjah. Po prihodu na kraj smo mesto nezgode protinaletno zavarovali, nudili asistenco ekipi NMP Kamnik pri prenosu poškodovanca v reševalno vozilo ter policistom pri popolni zapori cestišča med preiskavo dogodka. Poškodovani kolesar je bil odpeljan v UKC Ljubljana.

6.8.2022 Nesreče v cestnem prometu

Ob 0:12 smo bili gasilci PGD Kamnik obveščeni o padcu motorista v centru mesta Kamnik. Na kraju je bilo ugotovljeno, da je motorist trčil v avtomobilsko prikolico in padel po cestišču. Gasilci PGD Kamnik so zavarovali kraj nesreče ter nudili asistenco NMP Kamnik. Na kraju je bila prisotna tudi patrulja PP Kamnik.

2.8.2022 Nesreče v cestnem prometu

Ob 17.37 je na cesti Topole - Šinkov Turn voznik z osebnim vozilom zapeljal s ceste in se prevrnil na streho. Posredovali so gasilci PGD Kamnik in PGD Mengeš, ki so zavarovali mesto nesreče, nevtralizirali razlite tekočine, oskrbeli poškodovanega voznika ter ga predali v oskrbo ekipi NMP Domžale. Poškodovano vozilo so pomagali naložiti na avto vleko. Posredovala je tudi policija in pooblaščeni vzdrževalec cest.

22.7.2022 Sproščanja nevarnih plinov

Ob 12.40 smo bili obveščeni o vonju po plinu v stanovanju bloka na Ljubljanski cesti v Kamniku. Gasilci PGD Kamnik smo opravili meritve vendar ni bilo zaznati nobenih nevarnih plinov.

«ZačetekPrejšnja12345678910NaslednjaKonec»

Stran 1 od 162