Začetna stran Operativa Mladina 27.12.2017 Novoletno srečanje mladine

27.12.2017 Novoletno srečanje mladine

IMG-5662Leto je naokoli, zato smo tudi v Prostovoljnem gasilskem društvu Kamnik z mladino za leto 2017 zaključili z rednimi srečanji, se poslovili in si voščili ob prihajajočih dnevih. Otroci in mentorji smo se skupaj zbrali v gasilskem domu in ob skupnem druženju čakali na Dedka Mraza.

Čakanje na prihod dobrega moža smo si krajšali z izdelovanjem okraskov. Tako smo izdelali barvno verigo, različne okraske iz barvnega kolaža, snežinke, gasilske avtomobile ter barvali pobarvanke. Darila je Dedek Mraz razdelil vsem otrokom, skupaj pa smo mu tudi zapeli. Daril so se otroci razveselili in jih takoj odprli. Po obdarovanju smo se skupaj podružili ob sladkem in slanem prigrizku ter soku, nato pa še enkrat vsem skupaj zaželeli srečno novo leto. Prav tako za leto 2018 načrtujemo nove podvige, ki jih bomo skupaj s člani mladine nedvomno dosegli. Čez proste dni si bomo tako mentorji kot otroci nabrali energije za delo v letu 2018.

Mentorji PGD KAMNIK želimo vsem članom mladine ter njihovim staršem v novem letu obilo sreče, zdravja in veselja.

imageimageimageimage