Začetna stran Operativa Ostali dogodki 8.4.2017 Obisk gasilcev iz Avstrije

8.4.2017 Obisk gasilcev iz Avstrije

1V soboto, 8. 4. 2017, so nas obiskali avstrijski gasilci iz pobratene občine Trofaiach. Člani prosotovljnega društva Hafning, so se okoli 11.00 ure na svojem izletu ustavili tudi v PGD Kamnik. Pričakali smo jih pred gasilskim domom, nato pa jih povabili v avlo.

Tam jim je predsednik društva podal nekaj osnovnih informacij o naši občini ter društvu. Sledil je ogled doma. Najprej smo jim predstavili garderobe, nato dežurno sobo. Sledil je ogled garaž in voznega parka. Po vozilih smo si ogledali opremo ter njihovo namembnost. Na koncu ogleda so se lahko popeljali tudi z avtolestvijo. Srečanje smo zaključili ob pogostitvi v zgornjih prostorih društva.

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage