Začetna stran Operativa Ostali dogodki Bowling desetine članov A1

Bowling desetine članov A1

PGD_Kamnik_bw_01Po zimskem počitku smo se člani desetine A1 srečali na Bowlingu v Domžalah.

Z namenom, da se člani desetine A 1 srečamo še kdaj skozi leto, ne samo na intervencijah, vajah in ostalih dejavnostih v gasilskem domu, je padla ideja, da bi se srečali na bowlingu. Po nekajdnevnem dogovarjanju in  končni uskladitvi prostega časa, smo se odločili, da se dobimo v sredo, 19.1. v Bowling centru v Domžalah. Po uvodnem pozdravu (beri: 1x laško in 3 fante), smo se končno zbrali vsi in zasedli 2 stezi. Na prvi stezi Kregar, Primož, Blaž in Mičo, na drugi pa zamudniki Roman, Luka in Grega ( manjkali so Samo, Primož in Tomaž). No, kaj kmalu je bilo jasno, da smo nekteri še pravi amaterji v bowlingu, spet drugi pa bi se lahko kosali že s pol-profesionalci. Ampak pustimo rezultat ob strani, po dvo-urnem spoznavanju fizike, gravitacije in pa živalskega sveta (beri: žirafe) , smo si bili enotni, da je bilo tole srečanje zadetek v polno in da se bomo trudili, da bi se takole neformalno srečali vsaj enkrat v mesecu.