Začetna stran Operativa Ostali dogodki 4.5.2015 Maša ob prazniku Svetega Florjana

4.5.2015 Maša ob prazniku Svetega Florjana

XIMG 6299Danes zvečer, na god Svetega Florjana, smo se kamniški gasilci že tradicionalno zbrali v cerkvi Marijinega brezmadežnega spočetja na Šutni v Kamniku ter se udeležili večerne svete maše.

Najprej nas je pred cerkvijo z dobrodošlico pozdravil gospod župnik ter nas v ešalonu, skupaj s članskim in mladinskim praporom, pospremil v cerkev. V svoji pridigi se je zahvalil za vsa posredovanja in pomoč ljudem v stiski, hkrati smo se spomnili tudi na vse pokojne tovariše in prosili za naše varno delo v prihodnje.

Ob koncu smo se župniku zahvalil za lepo opravljen obred ter s člani mladine odšli na zaslužen sladoled.

Avtor dela fotografij: Bogomir Bajc

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage