fp-dogodki

Začetna stran Operativa Ostali dogodki 15.9.2012 Dan GRS Kamnik

15.9.2012 Dan GRS Kamnik

PGD Kamnik GRS 10Na povabilo predstavnikov GRS Kamnik smo se v Kamniški Bistrici udeležili njihove predstavitve ob 90. letnici organiziranega gorskega reševanja na Kamniškem. Na prireditvi smo predstavili večje tehnično reševalno vozilo z avtodvigalom in ekipo prve pomoči našega društva. Glavni namen dogodka pa je bilo zbiranje sredstev za novo intervencijsko vozilo GRS Kamnik.

 

 

 

Poleg GRS Kamnik in našega društva, so se prireditve udeležile še sledeče intervencijske službe: gasilci PGD Kamniška Bistrica, policija, jamarska reševalna služba, Civilna zaščita ter ekipa Nujne medicinske pomoči Kamnik.

Vrhunec prireditve je bila prikazna reševalna vaja gorskih reševalcev v primeru nesreče padalca, ki je obvisel na drevesu. Potek vaje si lahko ogledate v prispevku.

Prireditve se je udeležilo 6 naših članov z dvema voziloma.

Več o akciji zbiranja sredstev za odplačilo novega intervencijskega vozila in možnosti donacije si lahko preberete na njihovi spletni strani, kjer najdete tudi podrobnejši opis prireditve: http://www.grs-kamnik.si/

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Vira fotografij: Občina Kamnik (www.kamnik.si) in Kamnican.si (www.kamnican.si)

scroll back to top
 
Nazaj...