Začetna stran Operativa Intervencije 17.3.2018 Požarni alarm

17.3.2018 Požarni alarm

Slika5Ob 6.42 smo bili skupaj s kolegi iz PGD Duplica obveščeni, da se je v Osnovni šoli na Duplici sprožil požarni alarm. Iz našega društva je na kraj dogodka odšlo 9 gasilcev z dvema voziloma, iz Duplice pa 6 z enim vozilom. Po prihodu na kraj smo vstopili v objekt in v njem naleteli na okoli 20 učencev ter vzgojiteljici, ki so prenočevali v šoli.

 

 

Skupaj s policistoma in varnostnikom smo pregledali celotno stavbo ter izmerili morebitno prisotnost nevarnih plinov, vendar nismo ugotovili posebnosti oziroma požara. Nadaljnje postopke je prevzelo vodstvo šole ter varnostna služba. Na poziv se je iz našega društva odzvalo 21 gasilcev, iz Duplice pa 10. Akcija je trajala 1 uro.

Vir dela fotografij: PGD Duplica

imageimageimageimageimageimage

scroll back to top
 
Nazaj...